grupa

KADRA

Dyrektor Poradni: Lucyna Maculewicz

Wicedyrektor Poradni: Aldona Bystrzyńska

W poradni zatrudnionych jest 23 pracowników, w tym:
• 12 psychologów
• 8 pedagogów
• 3 logopedów

Ponadto, na potrzeby zespołów orzekających, współpracujemy z psychiatrą dzieci i młodzieży oraz neurologiem dziecięcym:

Seweryna Konieczna – lekarz neurolog

Natalia Chojnacka – lekarz psychiatra

 

PSYCHOLODZY

Imię i NazwiskoKonsultacje telefoniczneZajmuje się placówką
Aldona Bystrzyńskapiątek: 10:30-11:30SP 84; SP Dwujęzyczna; Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna; P-le: "Krzyś"; Kraina Tęczy; P-le 9,19,31,32,35,76; „Mały Skarb”; "Uśmiech dziecka"; "Dobry Port"; "Smyk"; "Dinusie"; Wesoły Promyczek
Magdalena Cebula-Frąckowiakpiątek: 8:00-9:00SP nr 67 (klasy gimnazjalne); LO 1; SP 16 (klasy IV-VII)
Marta Kucińskaponiedziałek: 14:00-15:00SP 65 (klasy 0-III); SP 8 (klasy IV-VII); SP nr 3 (klasy 0-VI)
Jolanta Olechnowiczśroda: 8:00-9:00SP nr 56 (klasy gimnazjalne), SP 3 (klasy VII i gimnazjalne); LO VII
Dorota Piotrowskaczwartek:12:00-13:00ZSŁ; SP 86 (klasy IV-VII)
Iwona Zygmuntczwartek: 10:00-11:00P-le 27, 71; „Słoneczna Kraina”; Mali Odkrywcy”, „Zielono Mi”, Akademia Małego Europejczyka”, "Wielka Przygoda"; Domek Sąsiedzki; SP 86 (klasy 0-III)
Aleksandra Goryszewskaponiedziałek: 11:00-12:00Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2; SP 12 (klasy IV-VII)
Agnieszka Dzedzej
Anna Tymosiewiczponiedziałek: 12:00-13:00SP 16 (0-III), 57, 50, SP Lingwista
Hanna Hlebowiczczwartek: 11:00-12:00SP 8 (klasy 0-III), SP 65 (klasy 0-III)
Magdalena Bienias-Cichowska
Bogumiła Padalecczwartek: 14:30-15:30SP 12 (klasy 0-III); Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 28
Kinga PyrekSP 21; 56 (klasy IV-VII)
Maria Michalskaponiedziałek: 13:00-14:00SP 8 (klasy IV-VII); Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2,3,4; SP i Pl-e Montessori; Pl-e nr 85

 

PEDAGODZY

Imię i NazwiskoKonsultacje telefoniczneZajmuje się placówką
Lucyna Maculewicz dyrektor poradnidyżury dla rodziców
wtorek: 9:00-10:00
SPLingwista; ZKPiG nr 30 (przy Szpitalu Wojewódzkim)
Małgorzata Borawskawtorek: 9:00-10:00SP 8 , 65, 12: LO 7; SP nr 3 (diagnoza pedagogiczna)
Leontyna Kozakowskawtorek: 15:00-16:00SP nr 3 (VII i gimnazjalne), SP nr 56 (klasy gimnazjalne); LO VII; CKZiU nr 2; ZSŁ
Katarzyna Murawskaczwartek: 8:00-9:00SP 12; 86 (klasy 0-III)
Anna Wilk
Ewa Załęskawtorek: 12:00-13:00SP 16; diagnoza pedagogiczna w przedszkolach
Magdalena Stubaponiedziałek: 8:00-9:00SP 21, 56
Wiesława Włodarczyk-Szadyśroda: 11:30-12:30SP 50, 57, 84; SP Dwujęzyczna; Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
Hanna Jurkowskawtorek: 8:00-9:00SP nr 67 (klasy gimnazjalne); Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 28; LO 1;

 

LOGOPEDZI

Imię i NazwiskoKonsultacje telefoniczne
Grażyna Ławeckawtorek: 11.00-12.00
Iwona Witkowska
Joanna Dudkiewiczśroda: 10:00-11:00