grupa

KADRA

Dyrektor Poradni: Lucyna Maculewicz

Wicedyrektor Poradni: Aldona Bystrzyńska

W poradni zatrudnionych jest 23 pracowników, w tym:
• 12 psychologów
• 8 pedagogów
• 3 logopedów

Ponadto, na potrzeby zespołów orzekających, współpracujemy z psychiatrą dzieci i młodzieży oraz neurologiem dziecięcym:

Seweryna Konieczna – lekarz neurolog

Natalia Chojnacka – lekarz psychiatra

 

PSYCHOLODZY

Imię i NazwiskoKonsultacje telefoniczneZajmuje się placówką
Aldona Bystrzyńskapiątek: 10:30-11:30SP 84; SP Dwujęzyczna; Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna; P-le: "Solaris'", "Kraina Tęczy", "Krasnal", "Mały Skarb", "Podwodna Kraina", "Dobry Port", "Radosny Zakątek", "Lis Rudosław" ; P-le 9, 31,;
Magdalena Cebula-Frąckowiakpiątek: 8:00-9:00SP nr 67 (klasy IV_VIII); LO 1; SP 16 (klasy IV-VIII), gimnazjum Nr 8, OSM Liceum
Jolanta Olechnowiczśroda: 8:00-9:00SP nr 56, SP 3 (klasy IV- VIII i gimnazjalne); SP Lingwista, Gimnazjum Nr 5, LO VII
Dorota Piotrowskaponiedziałek:14:00-15:00ZSŁ; SP 86 (klasy IV-VIII)
Iwona Zygmuntśroda: 12:00-13:00P-le 27, 71; „Słoneczna Kraina”; Mali Odkrywcy”, „Zielono Mi”, Akademia Małego Europejczyka”, "Wielka Przygoda"; "Little Umbrella" "Delfinek", "Piotruś Pan", "Eureka", Klub Malucha, "Ujeścisko", "Marchewka", "Perłowa Busola","Megamocni", "Wesoły Promyczek", "Preludium" Punkt Przedszkolny "Dinusie", Domek Sąsiedzki;
Aleksandra Goryszewskaponiedziałek: 11:00-12:00Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 TOŚ, TPCHiS; SP 12 (klasy IV-VIII)
Agnieszka Dzedzej
Anna Tymosiewiczponiedziałek: 12:00-13:00SP 57, SP 8 (klasy IV-VIII)
Hanna Hlebowiczczwartek: 11:30-12:30SP 8 (klasy 0-III), SP 65 , SP Sokrates
Magdalena Bienias-Cichowska
Bogumiła Padalecczwartek: 14:00-15.00SP 12 (klasy 0-III); Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 28
Kinga Pyrekponiedziałek 13.00-14.00SP 21; SP 67 (klasy 0-III), SP 16 (klasy 0-III)
Maria Michalskaponiedziałek: 13:00-14:00Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2,3,4; SP i Pl-e Montessori; Pl-e nr 85 "Wesoły Ul", Pl-e nr 46, "Krzyś", "Cogito", "Uśmiech Dziecka", Pl-e nr 32 "Świętojańskie Skrzaty", "Smyk"

 

PEDAGODZY

Imię i NazwiskoKonsultacje telefoniczneZajmuje się placówką
Lucyna Maculewicz dyrektor poradnidyżury dla rodziców
wtorek: 9:00-10:00
SPLingwista; ZKPiG nr 30 (przy Szpitalu Wojewódzkim)
Małgorzata Borawskawtorek: 9:00-10:00SP 8 , SP 65, Gimnazjum nr 3 (diagnoza pedagogiczna)
Leontyna Kozakowskawtorek: 15:00-16:00 SP 86 (klasy IV-VIII), Gimnazjum nr 3, Gimnazjum nr 5, LO VII; CKZiU nr 2; ZSŁ
Katarzyna Murawskaczwartek: 8:00-9:00SP 12; 86 (klasy 0-III)
Anna Wilk
Ewa Załęskawtorek: 12:00-13:00SP 16; diagnoza pedagogiczna w przedszkolach
Magdalena Stubaponiedziałek: 8:00-9:00SP 21, 56
Wiesława Włodarczyk-Szadyczwartek: 14:30-15:30SP 3, 50, 57, 84; SP Dwujęzyczna; Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna Liceum
Hanna Jurkowskawtorek: 8:00-9:00SP nr 67 ; Gimnazjum nr 8, Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 28; LO 1;

 

LOGOPEDZI

Imię i NazwiskoKonsultacje telefoniczne
Grażyna Ławeckawtorek: 11.00-12.00
Iwona Witkowska
Joanna Dudkiewiczponiedziałek: 10:00-11:00